Bemutatkozunk Iskolatörténet Eredményeink Dokumentumok Kapcsolat

Eredményeink
Büszkék vagyunk arra, hogy tanulóink helytállnak a megmérettetéseken. Az alábbiakban tanulóinknak a különféle tanulmányi- és sportversenyeken elért eredményeit tesszük közzé. A korábbi évek versenyeredményei a lap alján érhetők el letölthető formában.

A 2018-2019-es tanévben eddig elért eredmények

 


A Kőrösi Iskola által szervezett Idegen Nyelvi Versenyen elért eredmények:

 

Angol nyelv

 

Pogány Péter 7.a osztályos tanuló 1. helyezett,

Golub Hunor László 5.a osztályos tanuló 2. helyezett lett.

 

Felkészítő tanárok: Belákné Szarka Brigitta, Pásztorné Szabó Dóra


* * * * *

A Nagykanizsai Tankerületi Központ és a Tankerületi Központ Diákönkormányzati Tanácsa által meghirdetett "Az én családom" című rajzpályázaton elért eredmény:

Szücs Lotti Panka 4.b osztályos tanuló 3. helyezést ért el.

Felkészítő tanár: Majorosné Németh Ildikó 

  

* * * * *

  

A Zalaegerszegi Szakképzési Centrum Munkácsy Mihály Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája által szervezett megyei Integrált Internetes Informatika Versenyen elért eredmények:

  

Végh Bence 8.a osztályos tanuló 1. helyezést ért el és különdíjban is részesült.

  

Felkészítő tanár: Vámosi Ferenc

  

* * * * *

  

Megyei matematikaversenyen elért eredmények:

  

Beke Barnabás 3.a 1. helyezés

Göntér Jenni Lizandra 4.b 1. helyezés

Szigeti Edvin 5.a 5. helyezés

Farkas Péter 6.a 6. helyezés

Göntér Márk Dávid 8.b 1. helyezés

 

Felkészítő tanárok: Alpár Zoltán, Horváth Júlia Éva, Zárainé Nagy Márta, Kovácsné Balogh Gabriella 

 

* * * * *


A Piarista Általános Iskola által szervezett Karácsonyi ének- és versmondó versenyen elért eredmények:

  

Ének kategóriában

  

Szentgyörgyvölgyi Száva 1.b osztályos tanuló 1. helyezést,

Kósa Hanna 4.a osztályos tanuló 3. helyezést ért el.

 

Felkészítő tanárok: Mezőfi Zoltánné, Molnárné Péter Éva

  

* * * * * 


Az "Advent fényei" megyei művészeti találkozón elért eredmények:

 

Versmondás kategóriában

 

1. hely: Bogdán Vanessza 5.a; felkészítő nevelője: Dr. Kupóné Gasztonyi Edit

1. hely: Nith Lara Dominika 6.b; felkészítő nevelője: Dr. Kupóné Gasztonyi Edit

1. hely: Kósa Hetti 8.b; felkészítő nevelője: Dr. Kupóné Gasztonyi Edit 

2. hely: Gál Benedek 3.a; felkészítő nevelője: Horváthné Makrai Márta

2. hely: Ott Zoé Vanessza 7.a; felkészítő nevelője: Szekeresné Sztankovics Andrea 

Különdíjban részesült: Arthoffer Áron Gyula 7.b; felkészítő nevelője: Pintér Szilvia 

 

Népdaléneklés kategóriában

 

1. hely: Kósa Hanna 4.a; felkészítő nevelője: Horváthné Kiss Virág

1. hely: Czupi Réka 7.a; felkészítő nevelője: Simonné Kapinya Györgyi

Különdíjban részesült: Magasdi Dóra 8.b; felkészítő nevelője: Dr. Kupóné Gasztonyi Edit

 

Rajz kategóriában

 

1. hely: Horváth Amanda Panka 3.b; felkészítő nevelője: Szekeresné Hosszu Éva

  

* * * * * 

  

A Nagykanizsai Szakképzési Centrum Cserháti Sándor Szakképző Iskolája által rendezett megyei "Agycsavaró" versenyen elért eredmények:

 

Göntér Márk Dávid 8.b osztályos tanuló 1. helyezést ért el,

Kulbencz Levente 8.b osztályos tanuló 10. helyezett lett.

 

Felkészítő tanár: Zárainé Nagy Márta

  

* * * * * 

 

Nagykanizsa Megyei Jogú Város Önkormányzata által szervezett Csodaváró Mikulásnapi Csapatversenyen elért eredmény:

 

Iskolánk felső tagozatos tanulói 3. helyezést értek el.

  

* * * * *


A Magyar Versmondók Egyesülete és a TEMI Fővárosi Művelődési Háza által szervezett "Regösök húrján" Országos Vers-és Prózamondó Találkozó Gáláján elért eredmény:

  

Nith Lara Dominika 6.b osztályos tanuló arany oklevél minősítésben részesült.

  

Felkészítő tanár: Dr. Kupóné Gasztonyi Edit

  

* * * * *

 

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei fordulójában elért eredmény:

 

3.b osztály csapata 5. helyezést ért el.

 

Csapattagok:

 

Huszár Levente

Koloszár Andrea

Papp Linett

Szentgyörgyvölgyi Marcell

 

Felkészítő tanár: Szekeresné Hosszu Éva

 

* * * * *


A Bolyai Matematika Csapatverseny országos döntőjében elért eredmény:

 

3.a osztály csapata 15. helyezést ért el.

 

Csapattagok:

 

Beke Barnabás

Gál Benedek

Vajda Áron

Vajda Csongor

 

Felkészítő tanár: Alpár Zoltán

 

* * * * *


A Zalaszentbalázsi Petőfi Sándor Általános Iskolában megrendezett "Tiszán innen-Dunán túl" országos népdaléneklési minősítő verseny "Szép Zalában születtem" területi fordulóján elért eredmények:

 

Arany minősítés /Énekegyüttes/

 

Dolmányos Kata 4.a

Gerócs Dániel 4.a

Kósa Hanna 4.a

 

Arany minősítés /Szóló/

 

Magasdi Dóra 8.b

Czupi Réka 7.a

 

Ezüst minősítés /Énekegyüttes/

 

Benkő Jázmin 4.b

Göntér Jenni Lizandra 4.b

Szücs Lotti Panka 4.b

 

Ezüst minősítés /Szóló/

 

Kósa Hanna 4.a

Szücs Lotti Panka 4.b

 

Felkészítő tanárok: Molnárné Péter Éva, Horváthné Kiss Virág, Dr. Kupóné Gasztonyi Edit, Simonné Kapinya Györgyi

 

* * * * *

 

A Zalaegerszegi Liszt Ferenc Általános Iskola által kiírt megyei német-angol nyelvi fordító versenyen elért eredmények:

 

Német nyelv

 

Baranyai Bálint 8.b osztályos tanuló 1. helyezést,

Csik Boglárka Mercédesz 6.a osztályos tanuló 3. helyezést ért el.

 

Angol nyelv

 

Golub Hunor László 5.a osztályos tanuló 1. helyezést,

Kósa Hetti 8.b osztályos tanuló 2. helyezést ért el.

 

Felkészítő tanárok: Szekeresné Sztankovics Andrea, Paszternákné Nagy Ágnes, Pásztorné Szabó Dóra

 

* * * * *

 

A Bolyai Matematika Csapatverseny megyei fordulójában elért eredmény:

 

3.a osztály csapata 1. helyezést ért el, ezzel bejutott az országos fordulóba.

 

Csapattagok:

 

Beke Barnabás

Gál Benedek

Vajda Áron

Vajda Csongor

 

Felkészítő tanár: Alpár Zoltán

 

* * * * *

 

A Bolyai Matematikaversenyen tanulóink versenyen kívül indultak, a legeredményesebbeket díjaztuk:

 

Gál Benedek 3.a

Vajda Áron 3.a

Huszár Levente 3.b

Szentgyörgyvölgyi Marcell 3.b

Göntér Jenni Lizandra 4.b

Szigeti Edvin 5.a

Farkas Péter 6.a

Takács Kevin 6.b

Göntér Márk Dávid 8.b

Kékesi Lilla 8.b

 

Felkészítő tanárok: Baloghné Gulyás Györgyi, Alpár Zoltán, Horváth Júlia Éva, Kovácsné Balogh Gabriella Edit, Zárainé Nagy Márta

 

* * * * *

 

Nagykanizsa Megyei Jogú Város "Idősekért Nagykanizsán" Ünnepi Hét keretében megrendezett "Én nagyim.." című rajzpályázatán elért eredmény:

 

Szűcs Lotti Panka 4.b osztályos tanuló 3. helyezést ért el.

 

Felkészítő tanár: Majorosné Németh Ildikó

Korábbi évek eredményei letölthető formátumban
2017/2018 tanév
2016/2017 tanév
2015/2016 tanév
2014/2015 tanév
2013/2014 tanév
2012/2013 tanév
2011/2012 tanév
2010/2011 tanév
2009/2010 tanév
2008/2009 tanév
2007/2008 tanév
2006/2007 tanév
2005/2006 tanév
2004/2005 tanév
2003/2004 tanév
© 2015 Minden jog fenntartva! Bolyai János Általános Iskola, Nagykanizsa