Bemutatkozunk Iskolatörténet Eredményeink Dokumentumok Kapcsolat

Eredményeink
Büszkék vagyunk arra, hogy tanulóink helytállnak a megmérettetéseken. Az alábbiakban tanulóinknak a különféle tanulmányi- és sportversenyeken elért eredményeit tesszük közzé. A korábbi évek versenyeredményei a lap alján érhetők el letölthető formában.

A 2018-2019-es tanévben eddig elért eredmények


A Zrínyi-Bolyai Általános Iskola Székhelyintézménye által szervezett Alsó tagozatosok területi tanulmányi versenyén elért eredmények:

Nyelvtan-helyesírás

Göntér Jenni Lizandra 4.b osztályos tanuló 1. helyezett

Felkészítő tanár: Majorosné Németh Ildikó

Környezetismeret

Trojkó Szabolcs 4.b osztályos tanuló 1. helyezett

Felkészítő tanár: Majorosné Németh Ildikó

 

Olvasás

 

Gyuricz Emma 1.b osztályos tanuló 1. helyezett

Felkészítő tanár: Mezőfi Zoltánné

 

Hóbár Mia Szonja 3.a osztályos tanuló 1. helyezett

Felkészítő tanár: Horváthné Makrai Márta

 

Kósa Hanna 4.a osztályos tanuló 1. helyezett

Felkészítő tanár: Molnárné Péter Éva

 

Szücs Lotti Panka 4.b osztályos tanuló 3. helyezett

Felkészítő tanár: Majorosné Németh Ildikó


* * * * *  

 

A Kőrösi Csoma Sándor–Péterfy Sándor Általános Iskola Péterfy Sándor Tagintézménye által szervezett Megyei Tanulmányi Versenyen elért eredmények:

 

Komplex csapatverseny kategória

 

4.b osztályos csapat

Benkő Jázmin, Göntér Jenni Lizandra, Szücs Lotti Panka, Trojkó Szabolcs 1 . helyezést ért el.

Felkészítő tanár: Majorosné Németh Ildikó

3.b osztályos csapat

Huszár Levente, Kiss Lotti, Koloszár Andrea, Papp Linett 3. helyezést ért el.

 

Felkészítő tanár: Szekeresné Hosszu Éva

 

Német nyelv

Orbán Eliza 7.a osztályos tanuló 1. helyezést ért el.

Felkészítő tanár: Paszternákné Nagy Ágnes

Dobri Mátyás 8.b osztályos tanuló 2. helyezést ért el.

Felkészítő tanár: Szekeresné Sztankovics Andrea

Angol nyelv

Pogány Péter 7.a osztályos tanuló 2. helyezést ért el.

Felkészítő tanár: Belákné Szarka Brigitta


* * * * *  


A Sziporka Országos Matematikaverseny döntőjében elért eredmények:

 

Szentgyörgyvölgyi Marcell 3.b osztályos tanuló 2. helyezést,

Göntér Márk Dávid 8.b osztályos tanuló 6. helyezést ért el.

 

Felkészítő tanárok: Baloghné Gulyás Györgyi, Zárainé Nagy Márta

 

* * * * *  


A Zalakaroson megrendezett József Attila Megyei Versmondó Versenyen elért eredmények:

 

Nith Lara Dominika 6.b osztályos tanuló és

Kósa Hetti 8.b osztályos tanuló különdíjban részesült.

 

Felkészítő tanár: Dr. Kupóné Gasztonyi Edit

  

* * * * *  

 

A Gyenesdiáson megrendezett "Tiszán innen - Dunán túl" Országos Népdaléneklési Minősítő Verseny megyei fordulójában elért eredmény:

 

Magasdi Dóra 8.b osztályos tanuló arany minősítést szerzett.

 

Felkészítő tanár: Dr. Kupóné Gasztonyi Edit

 

* * * * * 


Kenguru Matematikaverseny megyei fordulójában elért eredmények:


Gál Benedek 3.a osztályos tanuló 6. helyezett lett /Felkészítő tanár: Alpár Zoltán/

Szentgyörgyvölgyi Marcell 3.b osztályos tanuló 6. helyezett lett /Felkészítő tanár: Baloghné Gulyás Györgyi/

Beke Barnabás 3.a osztályos tanuló 9. helyezett lett /Felkészítő tanár: Alpár Zoltán/

Göntér Jenni Lizandra 4.b osztályos tanuló 3. helyezett lett /Felkészítő tanár: Horváth Júlia Éva/

Farkas Péter 6.a osztályos tanuló 3. helyezett lett /Felkészítő tanár: Kovácsné Balogh Gabriella/

Göntér Ármin Csongor 6.b osztályos tanuló 10. helyezett lett /Felkészítő tanár: Kovácsné Balogh Gabriella/

 

* * * * * 


Regionális Matematikaverseny regionális fordulójában elért eredmények:

 

Farkas Péter 6.a osztályos tanuló 2. helyezett lett.

Göntér Márk Dávid 8.b osztályos tanuló 1. helyezett lett.

 

Felkészítő tanárok: Kovácsné Balogh Gabriella, Zárainé Nagy Márta

 

* * * * * 


Zala megyei német nyelvi verseny megyei fordulójában elért eredmény:

 

Orbán Eliza 7.a osztályos tanuló 4. helyezést ért el.

 

Felkészítő tanár: Paszternákné Nagy Ágnes

 

* * * * * 


A Kőrösi iskolában megrendezett megyei szövegértő versenyen elért eredmények:

 

Huszár Levente 3.b osztályos tanuló 4. helyezést ért el,

Szentgyörgyvölgyi Marcell 3.b osztályos tanuló 8. helyezett lett.

 

Felkészítő tanár: Szekeresné Hosszu Éva

 

* * * * * 


Curie Matematika Emlékverseny országos döntőjében elért eredmények:

 

Göntér Jenni Lizandra 4.b osztályos tanuló 4. helyezett lett

Farkas Péter 6.a osztályos tanuló 4. helyezett lett

Göntér Ármin Csongor 6.b osztályos tanuló 12. helyezett lett

Göntér Márk Dávid 8.b osztályos tanuló 7. helyezett lett

Felkészítő tanárok: Horváth Júlia Éva, Kovácsné Balogh Gabriella, Zárainé Nagy Márta

 

* * * * * 


A 2018/2019-es tanévi Sziporka Országos Matematikaversenyen 3 forduló után elért eredmények:

 

Szentgyörgyvölgyi Marcell 3.b osztály 1.hely (Felkészítő tanár: Baloghné Gulyás Györgyi)

Göntér Márk Dávid 8.b osztály 10.hely (Felkészítő tanár: Zárainé Nagy Márta)

 

Mindkét tanuló bejutott az országos döntőbe.

 

Kékesi Lilla 8.b osztály 16.hely (Felkészítő tanár: Zárainé Nagy Márta)

Farkas Péter 6.a osztály 17.hely (Felkészítő tanár: Kovácsné Balogh Gabriella)

Kékesi Kitti 6.b osztály 19.hely (Felkészítő tanár: Kovácsné Balogh Gabriella)

Gál Benedek 3.a osztály 24.hely (Felkészítő tanár: Alpár Zoltán)

Valentin Nelli 6.b osztály 24.hely (Felkészítő tanár: Kovácsné Balogh Gabriella)

Königsberger Ádám 6.a osztály 24.hely (Felkészítő tanár: Kovácsné Balogh Gabriella)

Göntér Ármin Csongor 6.a osztály 26.hely (Felkészítő tanár: Kovácsné Balogh Gabriella)

Ferencz Noémi 4.b osztály 27.hely (Felkészítő tanár: Horváth Júlia Éva)

Kovács Tímea 6.a osztály 29.hely (Felkészítő tanár: Kovácsné Balogh Gabriella)

Kulbencz Levente 8.b osztály 29.hely (Felkészítő tanár: Zárainé Nagy Márta)

Beke Barnabás 3.a osztály 31.hely (Felkészítő tanár: Alpár Zoltán)

Vajda Áron 3.a osztály 37.hely (Felkészítő tanár: Alpár Zoltán)

Vajda Csongor 3.a osztály 38.hely (Felkészítő tanár: Alpár Zoltán)

Göntér Jenni Lizandra 4.b osztály 38.hely (Felkészítő tanár: Horváth Júlia Éva)

Trojkó Szabolcs 4.b osztály 38.hely (Felkészítő tanár: Horváth Júlia Éva)


* * * * *

A Rozgonyi Úti Általános Iskola által szervezett Arany János Járási Versmondó Versenyen elért eredmények:

Csányi László Tamás 3.a osztályos tanuló 2. helyezett

Felkészítő tanár: Horváthné Makrai Márta

 

Révész Vanessza Natasa 6.a osztályos tanuló 1. helyezett

Felkészítő tanár: Pintér Szilvia

 

Kósa Hetti 8.b osztályos tanuló 1. helyezett

Felkészítő tanár: Dr. Kupóné Gasztonyi Edit

 

Nith Lara Dominika 6.b osztályos tanuló 2. helyezett

Felkészítő tanár: Dr. Kupóné Gasztonyi Edit

 

Arthoffer Áron Gyula 7.b osztályos tanuló 2. helyezett

Felkészítő tanár: Pintér Szilvia


* * * * *


A zalakarosi Móra Ferenc Általános Iskola által megrendezett "Móra-napok" rendezvényen elért eredmények:


Mesemondás kategóriában


Kiss Lotti 3.b osztályos tanuló 3. helyezést ért el.


Rajz kategóriában


Papp Linett 3.b osztályos tanuló 2. helyezést,

Artner Noémi 3.b osztályos tanuló 3. helyezést ért el.


Felkészítő tanár: Szekeresné Hosszu Éva


* * * * *


A Nagykanizsai Szuperinfó Tavaszváró rajzpályázatán elért eredmény:


Druskóczi Vanda 3.b osztályos tanuló 3. helyezett lett.


Felkészítő tanár: Szekeresné Hosszu Éva


* * * * *


A Kecskeméti Mategye Alapítvány VII. Kecske Kupa Matematikaversenyének területi fordulóján elért eredmény:

Csapat - 2. helyezés

Csapattagok:

Farkas Péter 6.a

Göntér Ármin Csongor 6.b

Kovács Tímea 6.a

Königsberger Ádám 6.a

Felkészítő tanár: Kovácsné Balogh Gabriella

* * * * *

A Kozma László XVII. Országos Informatika Alkalmazói Tanulmányi Versenyen elért eredmények:

Csapat - 8. helyezés

Csapattagok:

Göntér Márk Dávid 8.b

Hábli-Tóth Ákos 8.a

Végh Bence 8.a

Egyéni - 12. helyezés

Göntér Ármin Csongor 6.b

Felkészítő tanár: Vámosi Ferenc

* * * * * 

Az Országos német nyelvi verseny megyei fordulóján elért eredmények:

Orbán Eliza 7.a osztályos tanuló 2. helyezést ért el,

Dobri Mátyás 8.b osztályos tanuló 17. helyezést ért el.

Felkészítő tanárok: Paszternákné Nagy Ágnes, Szekeresné Sztankovics Andrea

* * * * * 

A Gyenesdiási Kárpáti János Általános Iskola által meghirdetett XV. Gergely-napi Regionális Művészeti Fesztiválon elért eredmények:

Iparművészet kategória

Csik Boglárka Mercédesz 6.a és Katona Eszter 7.b osztályos tanulók

BRONZ minősítésben részesültek.

Felkészítő tanár: Kovácsné Balogh Gabriella

* * * * *

A Curie Kémiaverseny területi fordulóján elért eredmények:

Göntér Márk Dávid 8.b osztályos tanuló 1. helyezést ért el,

Varga Lilla 7.a osztályos tanuló 10. helyezést ért el.

Felkészítő tanár: Varga Gábor

* * * * *

A Regionális Matematikaverseny Zala megyei fordulóján elért eredmények:

Farkas Péter 6.a osztályos tanuló 2. helyezést,

Göntér Márk Dávid 8.b osztályos tanuló 2. helyezést,

Königsberger Ádám 6.a osztályos tanuló 4. helyezést ért el.

Felkészítő tanárok: Kovácsné Balogh Gabriella, Zárainé Nagy Márta

* * * * * 

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny Zala megyei fordulóján elért eredmények: 

Szentgyörgyvölgyi Marcell 3.b osztályos tanuló 2. helyezés

Göntér Márk Dávid 8.b osztályos tanuló 4. helyezés

Farkas Péter 6.a osztályos tanuló 8. helyezés

Huszár Levente 3.b osztályos tanuló 9. helyezés

Felkészítő tanárok: Baloghné Gulyás Györgyi, Kovácsné Balogh Gabriella, Zárainé Nagy Márta

* * * * *

A Curie Matematika Emlékverseny területi fordulóján elért eredmények:

Göntér Jenni Lizandra 4.b osztály 1. helyezés

Göntér Márk Dávid 8.b osztály 2. helyezés

Farkas Péter 6.a osztály 3. helyezés

Göntér Ármin Csongor 6.b osztály 13. helyezés

Felkészítő tanárok: Horváth Júlia Éva, Kovácsné Balogh Gabriella, Zárainé Nagy Márta

* * * * *


A Kőrösi Iskola által szervezett Idegen Nyelvi Versenyen elért eredmények:

 

Angol nyelv

 

Pogány Péter 7.a osztályos tanuló 1. helyezett,

Golub Hunor László 5.a osztályos tanuló 2. helyezett lett.

 

Felkészítő tanárok: Belákné Szarka Brigitta, Pásztorné Szabó Dóra


* * * * *

A Nagykanizsai Tankerületi Központ és a Tankerületi Központ Diákönkormányzati Tanácsa által meghirdetett "Az én családom" című rajzpályázaton elért eredmény:

Szücs Lotti Panka 4.b osztályos tanuló 3. helyezést ért el.

Felkészítő tanár: Majorosné Németh Ildikó 

  

* * * * *

  

A Zalaegerszegi Szakképzési Centrum Munkácsy Mihály Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája által szervezett megyei Integrált Internetes Informatika Versenyen elért eredmények:

  

Végh Bence 8.a osztályos tanuló 1. helyezést ért el és különdíjban is részesült.

  

Felkészítő tanár: Vámosi Ferenc

  

* * * * *

  

Megyei matematikaversenyen elért eredmények:

  

Beke Barnabás 3.a 1. helyezés

Göntér Jenni Lizandra 4.b 1. helyezés

Szigeti Edvin 5.a 5. helyezés

Farkas Péter 6.a 6. helyezés

Göntér Márk Dávid 8.b 1. helyezés

 

Felkészítő tanárok: Alpár Zoltán, Horváth Júlia Éva, Zárainé Nagy Márta, Kovácsné Balogh Gabriella 

 

* * * * *


A Piarista Általános Iskola által szervezett Karácsonyi ének- és versmondó versenyen elért eredmények:

  

Ének kategóriában

  

Szentgyörgyvölgyi Száva 1.b osztályos tanuló 1. helyezést,

Kósa Hanna 4.a osztályos tanuló 3. helyezést ért el.

 

Felkészítő tanárok: Mezőfi Zoltánné, Molnárné Péter Éva

  

* * * * * 


Az "Advent fényei" megyei művészeti találkozón elért eredmények:

 

Versmondás kategóriában

 

1. hely: Bogdán Vanessza 5.a; felkészítő nevelője: Dr. Kupóné Gasztonyi Edit

1. hely: Nith Lara Dominika 6.b; felkészítő nevelője: Dr. Kupóné Gasztonyi Edit

1. hely: Kósa Hetti 8.b; felkészítő nevelője: Dr. Kupóné Gasztonyi Edit 

2. hely: Gál Benedek 3.a; felkészítő nevelője: Horváthné Makrai Márta

2. hely: Ott Zoé Vanessza 7.a; felkészítő nevelője: Szekeresné Sztankovics Andrea 

Különdíjban részesült: Arthoffer Áron Gyula 7.b; felkészítő nevelője: Pintér Szilvia 

 

Népdaléneklés kategóriában

 

1. hely: Kósa Hanna 4.a; felkészítő nevelője: Horváthné Kiss Virág

1. hely: Czupi Réka 7.a; felkészítő nevelője: Simonné Kapinya Györgyi

Különdíjban részesült: Magasdi Dóra 8.b; felkészítő nevelője: Dr. Kupóné Gasztonyi Edit

 

Rajz kategóriában

 

1. hely: Horváth Amanda Panka 3.b; felkészítő nevelője: Szekeresné Hosszu Éva

  

* * * * * 

  

A Nagykanizsai Szakképzési Centrum Cserháti Sándor Szakképző Iskolája által rendezett megyei "Agycsavaró" versenyen elért eredmények:

 

Göntér Márk Dávid 8.b osztályos tanuló 1. helyezést ért el,

Kulbencz Levente 8.b osztályos tanuló 10. helyezett lett.

 

Felkészítő tanár: Zárainé Nagy Márta

  

* * * * * 

 

Nagykanizsa Megyei Jogú Város Önkormányzata által szervezett Csodaváró Mikulásnapi Csapatversenyen elért eredmény:

 

Iskolánk felső tagozatos tanulói 3. helyezést értek el.

  

* * * * *


A Magyar Versmondók Egyesülete és a TEMI Fővárosi Művelődési Háza által szervezett "Regösök húrján" Országos Vers-és Prózamondó Találkozó Gáláján elért eredmény:

  

Nith Lara Dominika 6.b osztályos tanuló arany oklevél minősítésben részesült.

  

Felkészítő tanár: Dr. Kupóné Gasztonyi Edit

  

* * * * *

 

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei fordulójában elért eredmény:

 

3.b osztály csapata 5. helyezést ért el.

 

Csapattagok:

 

Huszár Levente

Koloszár Andrea

Papp Linett

Szentgyörgyvölgyi Marcell

 

Felkészítő tanár: Szekeresné Hosszu Éva

 

* * * * *


A Bolyai Matematika Csapatverseny országos döntőjében elért eredmény:

 

3.a osztály csapata 15. helyezést ért el.

 

Csapattagok:

 

Beke Barnabás

Gál Benedek

Vajda Áron

Vajda Csongor

 

Felkészítő tanár: Alpár Zoltán

 

* * * * *


A Zalaszentbalázsi Petőfi Sándor Általános Iskolában megrendezett "Tiszán innen-Dunán túl" országos népdaléneklési minősítő verseny "Szép Zalában születtem" területi fordulóján elért eredmények:

 

Arany minősítés /Énekegyüttes/

 

Dolmányos Kata 4.a

Gerócs Dániel 4.a

Kósa Hanna 4.a

 

Arany minősítés /Szóló/

 

Magasdi Dóra 8.b

Czupi Réka 7.a

 

Ezüst minősítés /Énekegyüttes/

 

Benkő Jázmin 4.b

Göntér Jenni Lizandra 4.b

Szücs Lotti Panka 4.b

 

Ezüst minősítés /Szóló/

 

Kósa Hanna 4.a

Szücs Lotti Panka 4.b

 

Felkészítő tanárok: Molnárné Péter Éva, Horváthné Kiss Virág, Dr. Kupóné Gasztonyi Edit, Simonné Kapinya Györgyi

 

* * * * *

 

A Zalaegerszegi Liszt Ferenc Általános Iskola által kiírt megyei német-angol nyelvi fordító versenyen elért eredmények:

 

Német nyelv

 

Baranyai Bálint 8.b osztályos tanuló 1. helyezést,

Csik Boglárka Mercédesz 6.a osztályos tanuló 3. helyezést ért el.

 

Angol nyelv

 

Golub Hunor László 5.a osztályos tanuló 1. helyezést,

Kósa Hetti 8.b osztályos tanuló 2. helyezést ért el.

 

Felkészítő tanárok: Szekeresné Sztankovics Andrea, Paszternákné Nagy Ágnes, Pásztorné Szabó Dóra

 

* * * * *

 

A Bolyai Matematika Csapatverseny megyei fordulójában elért eredmény:

 

3.a osztály csapata 1. helyezést ért el, ezzel bejutott az országos fordulóba.

 

Csapattagok:

 

Beke Barnabás

Gál Benedek

Vajda Áron

Vajda Csongor

 

Felkészítő tanár: Alpár Zoltán

 

* * * * *

 

A Bolyai Matematikaversenyen tanulóink versenyen kívül indultak, a legeredményesebbeket díjaztuk:

 

Gál Benedek 3.a

Vajda Áron 3.a

Huszár Levente 3.b

Szentgyörgyvölgyi Marcell 3.b

Göntér Jenni Lizandra 4.b

Szigeti Edvin 5.a

Farkas Péter 6.a

Takács Kevin 6.b

Göntér Márk Dávid 8.b

Kékesi Lilla 8.b

 

Felkészítő tanárok: Baloghné Gulyás Györgyi, Alpár Zoltán, Horváth Júlia Éva, Kovácsné Balogh Gabriella Edit, Zárainé Nagy Márta

 

* * * * *

 

Nagykanizsa Megyei Jogú Város "Idősekért Nagykanizsán" Ünnepi Hét keretében megrendezett "Én nagyim.." című rajzpályázatán elért eredmény:

 

Szűcs Lotti Panka 4.b osztályos tanuló 3. helyezést ért el.

 

Felkészítő tanár: Majorosné Németh Ildikó

Korábbi évek eredményei letölthető formátumban
2017/2018 tanév
2016/2017 tanév
2015/2016 tanév
2014/2015 tanév
2013/2014 tanév
2012/2013 tanév
2011/2012 tanév
2010/2011 tanév
2009/2010 tanév
2008/2009 tanév
2007/2008 tanév
2006/2007 tanév
2005/2006 tanév
2004/2005 tanév
2003/2004 tanév
© 2015 Minden jog fenntartva! Bolyai János Általános Iskola, Nagykanizsa